Kontakta oss

Tel. kontoret: 0223-71473,

Telefontid mån-tors mellan kl. 12.00-15.00.

Övrig tid telefonsvarare.

E-post:info@bergslagenssotning.se

Besöksadress: Herrgårdsvägen 19, 737 40 Fagersta.

Vi hjälper gärna boende i Fagersta, Norberg och Skinnskatteberg med  rådgivning i samband med installation av eldstäder och rökkanaler. Kontakta oss gärna om ni är osäkra på något. Det är bättre att ringa en gång för mycket än en gång för lite…..

Klas Eriksson
Skorstensfejarmästare
070-6493662
klas@bergslagenssotning.se
Åsa Bergman
Brandskyddskontrollant
070-2727033
asa@bergslagenssotning.se
Jens Söderlund
Brandskyddskontrollant
070-2504897
jens@bergslagenssotning.se
Fredrik Andersson
Skorstensfejare
073-080460
fredrik@bergslagenssotning.se
Helena Ribbing
Brandskyddskontrollant
070-2504037
helena@bergslagenssotning.se
Gunilla Eriksson
Kontorist
0223-71473
gunilla@bergslagenssotning.se
Susanne Kubitschek
Kontorist
0223-71473
susanne@bergslagenssotning.se